Sünnitus instinktide toel Val Clarke
"Sünnitus instinktide toel"

2006, 160 lk.
aprill

 

„Sünnitus instinktide toel“ on  ühe Suurbritannia tuntuima ja kogenuima ämmaemanda kirjutatud inspireeriv ja julgustav raamat, mille eesmärk on aidata kõigil naistel jõuda soovitud sünnituskogemuseni. Käesolevas raamatus juhatab Val Clarke naisi oma instinkte taasavastama.

 

Igal naisel on sisemine hääl, mis annab teavet lapse seisundi, sobivate sünnitusasendite ja valuvaigistavate vahendite vajalikkuse kohta. Kahjuks kardavad paljud naised oma sisemist häält kuulata. Neile on vaja kinnitada, et tunnetest juhindumine on õige käitumisviis.

 

-----

See, mida naine raseduse ajal loeb, mõjutab oluliselt tema suhtumist oma rasedusse, sünnitusse ja  tulevasesse lapsesse. Tänapäeva maailmas, kus üha enam antakse tähtsad pereelu suursündmused vaid professionaalidele otsustada, planeerida ja läbi viia, aitab käesolev raamat naisel leida oma sisemisi jõuvarusid - saada asjatundjaks oma kehas toimuva suhtes.

 

Ingrid Liin, Erakliiniku Fertilitas ämmaemand

 

--------

 "Mulle meeldis, et selles raamatus räägitakse palju naise enda jõust. Sellest, kui palju sõltub sünnitajast ja tema instinkte toetavast keskkonnast ja abilistest. Põhirõhk selles raamatus pole mitte "mis kõike võib juhtuda?", vaid "kõik võib minna hästi". Autor on rikkalike kogemustega ämmaemand, kes oskab kenasti esitada lugejale materjali selle kohta, mis tingimustel instinktiivne e loomulik sünnitus võib teoks saada."

 

Merje Luuk, Kodusünnituse Tugiühing

 

Telli siit: http://www.print.ee/telli/

 

Raamatu näidist koos sisukorraga vaata siit:Sisukord pdf formaadis
Tagasi