Igapäevaoskused Robert Bolton Ph. D
"Igapäevaoskused"

2002, 388 lk.
Kordustrükk

 

Tõesti - saadaval on viimane paberkandjal kordustrükk Eestis juba klassikaks saanud ja paljude õppejõudude arvates parimale suhtlemisõpikule "Igapäevaoskused".

Tegemist on käsiraamatuga suhtlemise põhioskustest, mis on vajalik nii juhtidele kui klienditeenindajatele.

Raamat on kohustuslik kirjandus paljudel erialadel nii Tallinna kui Tartu Ülikoolis. 


Robert Boltoni „Igapäevaoskused“ on eestikeelsele lugejale olnud kättesaadav pea kümme aastat.

Selle aja jooksul on teosest kujunenud olulisim käsiraamat kõigile, kes arendavad oma enesekehtestamisoskusi. Toimugu see siis koolitusel, suhtlemistreeningul või iseseisvalt.

Inspireerituna Carl Rogersi ja Thomas Gordoni humanistlikust lähenemisest inimsuhetele tutvustab Bolton suhtlemisviise, mis aitavad ehitada silda inimeste vahele, suurendada vastastikkust mõistmist ja aktsepteerimist.
Samas õpetab „Igapäevaoskused“ ka seda, kuidas kaitsta oma isikuruumi, kuidas panna vastu manipulatiivsele survele, öelda „ei“ ja lahendada konflikte suhteid säilitaval viisil.

Raamatust leiab lugeja eluliste näidete ja haaravate lugudega ilmestatud juhendid aktiivse kuulamise tehnikate kasutamiseks, partneri vastupanuga toimetulekuks ning enese selgeks väljendamiseks. Need on oskused, mille kasutamine on igasuguse tulemusliku veenmise ja mõjutamise esmaseks eelduseks.

„Igapäevaoskused“ peaks kindlasti olema kodusel raamaturiiulil käepäraseks korduvaks lugemiseks kõigil, kes suhtlevad teiste inimestega – ehk siis igaühel meist.
See on raamat, mis tõesti aitab muuta elu paremaks.

Kristel Jalak, PhD. Suhtlemistreener ja andragoog,
DevelopDesign®

Raamatut on saadaval kirjastuses Varrak. www.varrak.ee


Tagasi