Abielu lihtsad tõed. Kümme tõdemust, kuidas muuta praegune suhe suurepäraseks Harville Hendrix, Helen LaKelly Hunt
"Abielu lihtsad tõed. Kümme tõdemust, kuidas muuta praegune suhe suurepäraseks"

2015
192 lk

Paarisuhte üks suurimaid probleeme on läheduse vähenemine. Väikeste haigetsaamiste ja tülide tulemusena hakatakse üksteist „hoidma” või „ennetavaid lööke” andma. Esimesel juhul välditakse iga hinna eest kõiki vähemgi emotsionaalseid teemasid, teisel juhul antakse hävitav hinnang kõigile katsetele valusatest teemadest juttu teha.

 

Nii jõuab suhe seisu, kus ongi võimalik rääkida vaid „ohututest” igapäevatoimetustega seotud asjadest. Hoidutakse jagamast oma tõeliseid mõtteid, soove ja unistusi. Umbes samal hetkel nenditakse, et „lähedus on kadunud”.

 

Vaid vähestel õnnestub tõelist lähedust alles hoida ja aja jooksul isegi suurendada. Käesolev raamat pakub nii arutlusi kui väga konkreetseid samme sellise läheduse hoidmiseks ja taastamiseks.

 

Tiit Kõnnussaar,

kirjastaja ja pereterapeut

 

Kirjastuselt:

See raamat on suurepärane teejuht, kuidas oluliselt tõsta oma lähisuhte kvaliteeti.

 

Imago paariteraapia väljatöötajad abielupaar Harville Hendrix ja Helen LaKelly Hunt pakuvad välja kümme mõtet, kuidas omavahelist lähedust suurendada ja takistusi vältida – näiteks kas teie teadsite, et negatiivsus on maskeerunud soov või asi pole selles, mida sa ütled, vaid kuidas sa ütled?

 

Harville ja Helen on aidanud paaridel oma uurimuste, meistriklasside ja nõustamise kaudu abielu muuta. Ent abielu pole isegi abieluekspertidele lihtne asi – aastaid tagasi leidsid nad end ka ise lahutuse äärelt. Nad panid oma abielu uuesti kokku samade harjutuste abil, mida olid õpetanud nii paljudele teistele paaridele, päästes nende abielud ja aidates jõuda tõelise partnerluseni.

 

See raamat on kõigile paaridele. Siin on olemas vajalikud abinõud selleks, et luua kahe inimese vahelisest suhtest rahuldust pakkuv ja õnnelik abielu. „Abielu lihtsad tõed”, kirjutatud hea huumori, arusaamise ja aususega ning varustatud pilkupüüdvate joonistustega, on strateegiline tegevuskava, et luua tänapäevases maailmas tugevamat partnerlust.

 

Raamatut on soodushinnaga võimalik tellida siit.

 

 

Sisukord pdf formaadis
Tagasi